EMV orienteerumisjooksu tavarajal 31.08.2019
EMV tavarada
31.08.2019 Miila (Kuno Rooba)
M14  M16  M18  M20  M21A  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N14  N16  N18  N20  N21A  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75 

M14
3790m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Markus Kaljur             Harju           00:33.08  00:33.08 
   2. Ossi Priks                Rakv            00:39.10     +6:02 
   3. Nansen Palo               Võru/Võru spord 00:41.32     +8:24 
   4. Bert Joosep Panker        Ilves           00:42.00     +8:52 
   5. Kurmet Kutti              Harju           00:42.17     +9:09 
   6. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  00:42.25     +9:17 
   7. Chris Marcus Krahv        Otepää          00:43.51    +10:43 
   8. Timo Kudre                Peko            00:43.55    +10:47 
   9. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 00:45.37    +12:29 
  10. Kardo Kutti               Harju           00:50.45    +17:37 
  11. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 00:56.57    +23:49 
  12. Laurits Rütman            JOKA            00:57.07    +23:59 
  13. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 00:58.52    +25:44 
  14. Karel Jung                Kobras/Põlva Sp 00:59.23    +26:15 
  15. Raiko Alliksaar           JOKA            01:01.36    +28:28 
  16. Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp 01:03.19    +30:11 
  17. Laur-Rogert Sulg          Otepää          01:03.52    +30:44 
  18. Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord 01:07.33    +34:25 
  19. Otto Georg Kikerpill      Tartu Katoliku  01:09.22    +36:14 
  20. Marlon Naan               Rakv            01:12.58    +39:50 
  21. Magnar Mõttus             Otepää          01:32.00    +58:52 
      Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  Puuduv KP          
M16
5840m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mihkel Mahla              Peko            00:46.29  00:46.29 
   2. Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Sp 00:47.12     +0:43 
   3. Olle Ilmar Jaama          Peko            00:48.21     +1:52 
   4. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:48.22     +1:53 
   5. Artur Soo                 JOKA/Türi Spord 00:58.01    +11:32 
   6. Olev Piirisild                            01:01.07    +14:38 
   7. Andri Kepler              Kobras/Põlva Sp 01:06.28    +19:59 
   8. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 01:16.14    +29:45 
   9. Kaspar Mill               Võru/Võru spord 01:23.19    +36:50 
  10. Jakob Veske               Tartu Katoliku  01:23.50    +37:21 
  11. Karmo Tisler              Võru/Võru spord 01:27.49    +41:20 
  12. Oliver Kimask             Võru/Võru spord 01:28.40    +42:11 
  13. Kevin Markus Korrol       Mercury         01:29.41    +43:12 
  14. Hans Gustav Kõljalg       Tartu Katoliku  02:17.02    +90:33 
      Mihkel Liivago            Kobras/Põlva Sp Puuduv KP          
      Mehis Udam                JOKA            Ei start           
      Eric Voolaid              SK100           Ei start           
M18
7860m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Hando Allmann             Võru/Võru spord 01:02.36  01:02.36 
   2. Ragnar Rooba              Rakv            01:06.17     +3:41 
   3. Kustu Künnapas            HOK             01:08.31     +5:55 
   4. Raiko Marrandi            JOKA/Türi Spord 01:09.17     +6:41 
   5. Sander Pritsik            Rakv            01:11.40     +9:04 
   6. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Sp 01:17.21    +14:45 
   7. Vjatseslav Safonov        SRD             01:17.32    +14:56 
   8. Siim Turban               Rakv            01:20.54    +18:18 
   9. Eerik Priks               Rakv            01:22.17    +19:41 
  10. Ragnar Kranberg           Mercury         01:27.30    +24:54 
  11. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Sp 01:34.16    +31:40 
  12. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord 01:42.30    +39:54 
  13. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord 01:43.36    +41:00 
  14. Marios Tammes             Kobras          01:49.25    +46:49 
  15. Karel Kuragin             Võru            01:59.30    +56:54 
  16. Robert Pihu               Tartu Katoliku  02:09.40    +67:04 
      Johan Tamm                                Ei start           
M20
10750m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Karel-Sander Kljuzin      Peko            01:23.53  01:23.53 
   2. Andres Rõõm               Ilves           01:31.31     +7:38 
   3. Kiur Erik Eensaar         Ilves           01:34.01    +10:08 
   4. Rasmus Kruusa             Kobras          01:48.27    +24:34 
   5. Raido Kiss                Võru/Võru spord 02:08.06    +44:13 
   6. Rauno Pahapill            JOKA            02:30.37    +66:44 
   7. Joonas Halapuu            Võru/Võru spord 02:36.25    +72:32 
   8. Kristofer Pähklepa        Kobras          02:36.39    +72:46 
      Kaarel Vesilind           SRD             Puuduv KP          
M21A
7860m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Martin Murakas            Rakv            01:26.26  01:26.26 
   2. Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            01:30.34     +4:08 
   3. Raivo Mitt                                02:22.36    +56:10 
M21E
13910m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Sander Vaher              Kobras          01:32.18  01:32.18 
   2. Timo Sild                 EKJ SK          01:32.29     +0:11 
   3. Kenny Kivikas             Ilves           01:37.14     +4:56 
   4. Ats Sõnajalg              Harju           01:37.31     +5:13 
   5. Jaagup Truusalu           Võru            01:39.20     +7:02 
   6. Peeter Pihl               Tammed          01:43.49    +11:31 
   7. Reigo Teervalt            Peko            01:44.35    +12:17 
   8. Andres Saetalu            Tammed          01:52.34    +20:16 
   9. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           01:55.29    +23:11 
  10. Tõnis Laugesaar           Rakv            01:56.55    +24:37 
  11. Alar Kume                 Võru            01:58.47    +26:29 
  12. Reimo Liiv                Tammed          02:00.21    +28:03 
  13. Markus Puusepp            Võru            02:01.44    +29:26 
  14. Hannes Poolamets          Tammed          02:05.39    +33:21 
  15. Lauri Pähn                Võru            02:18.57    +46:39 
  16. Artur Rauk                Võru            02:41.11    +68:53 
      Uku-Laur Tali             Harju           Puuduv KP          
      Siim Klais                Võru            Puuduv KP          
      Kristo Heinmann           Peko            Ei start           
      Oliver Kütt               Ilves           Ei start           
M35
10630m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Janek Kähr                Kobras          01:36.16  01:36.16 
   2. Timo Palo                 Võru            01:47.14    +10:58 
   3. Taivo Timmusk             HOK             01:48.12    +11:56 
   4. Tõnu Lillelaid                            01:51.13    +14:57 
   5. Anti Sulavee              SK100           01:52.32    +16:16 
   6. Sixten Sild               Võru            01:54.11    +17:55 
   7. Madis Osjamets                            01:54.16    +18:00 
   8. Tarmo Kuub                LSF PT          02:07.59    +31:43 
   9. Raul Kangur               Peko            02:11.47    +35:31 
  10. Mikk Põdra                Jõhvikas        02:43.10    +66:54 
  11. Alar Alajaan                              03:03.49    +87:33 
      Kaarel Kallas             JOKA            Puuduv KP          
      Raio Piiroja              West            Ei start           
M40
7860m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mati Mägi                 HOK             01:03.38  01:03.38 
   2. Meelis Merenäkk           Rae             01:07.42     +4:04 
   3. Meelis Mälter             Harju           01:07.47     +4:09 
   4. Ott Rakkaselg             HOK             01:08.26     +4:48 
   5. Dag Ainsoo                LUS             01:11.18     +7:40 
   6. Mati Korrol               Mercury         01:12.21     +8:43 
   7. Vallo Vaher               JOKA            01:14.00    +10:22 
   8. Sven Ringvee              VaP             01:17.21    +13:43 
   9. Erki Kriks                LSF PT          01:18.43    +15:05 
  10. Siim Lannes               Norma           01:19.35    +15:57 
  11. Lauri Tarlap              LSF PT          01:24.24    +20:46 
  12. Allar Kivil               LSF PT          01:35.14    +31:36 
  13. Tago Teetamm              Tammed          01:36.04    +32:26 
      Ivo Miller                Koop            Puuduv KP          
      Aimar Jaakson             Ilves           Puuduv KP          
      Heno Ivanov                               Ei start           
M45
6900m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Randy Korb                Peko            01:02.25  01:02.25 
   2. Dmitri Shved              SRD             01:03.15     +0:50 
   3. Tanel Kannel              Rae             01:05.37     +3:12 
   4. Tarmo Klaar               Mercury         01:05.42     +3:17 
   5. Margus Marrandi           JOKA            01:07.52     +5:27 
   6. Margus Klementsov         Mercury         01:10.49     +8:24 
   7. Raul Kudre                Peko            01:12.21     +9:56 
   7. Olavi Loo                 West            01:12.21     +9:56 
   9. Priit Talu                West            01:13.15    +10:50 
  10. Vladislav Pahhomenkov     SRD             01:13.57    +11:32 
  11. Meelis Mälberg            Peko            01:14.28    +12:03 
  12. Viktor Kassatkin          SRD             01:14.31    +12:06 
  13. Danilo Piht               Mercury         01:15.20    +12:55 
  14. Martin Aunin                              01:16.19    +13:54 
  15. Anti Kalle                HOK             01:19.01    +16:36 
  16. Kalmer Koosapoeg          Rakv            01:27.19    +24:54 
  17. Erkki Penu                West            01:30.21    +27:56 
  18. Indrek Viikmaa            West            01:31.50    +29:25 
  19. Rünno Sulg                LSF PT          01:32.09    +29:44 
  20. Heiki Savitsch            Bona Fide       01:37.19    +34:54 
  21. Silvar Savolainen         korp! Leola     01:42.16    +39:51 
  22. Tanel Saue                Mercury         01:53.27    +51:02 
  23. Andres Käver              SK100           01:56.38    +54:13 
M50
6900m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Priit Pääslane            Ilves           01:01.30  01:01.30 
   2. Raivo Reiman              West            01:03.19     +1:49 
   3. Inno Ling                 Lehola          01:04.38     +3:08 
   3. Mart Koppel                               01:04.38     +3:08 
   5. Meelis Zimmermann         Kape            01:04.53     +3:23 
   6. Raivo Pellja              JOKA            01:06.00     +4:30 
   7. Indrek Ümarik             Ilves           01:06.51     +5:21 
   8. Allar Padari              HOK             01:07.26     +5:56 
   9. Kaido Nurja               Nõmme           01:07.35     +6:05 
  10. Taivo Tali                Harju           01:07.56     +6:26 
  11. Paavo Rõigas              Peko            01:10.08     +8:38 
  12. Enn Jaama                                 01:18.06    +16:36 
  13. Mart Ostra                Nõmme           01:20.21    +18:51 
  14. Rein Zaitsev              Peko            01:26.10    +24:40 
  15. Rain Vellerind                            01:35.16    +33:46 
      Andrei Nikitin            SRD             Puuduv KP          
      Andres Viira                              Puuduv KP          
      Toomas Voolaid                            Puuduv KP          
      Guntis Arnicans           Kape            Ei start           
M55
6000m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Maido Kaljur              Harju           00:53.27  00:53.27 
   2. Antti Roose               Kobras          00:53.36     +0:09 
   3. Toomas Mast               HOK             00:55.38     +2:11 
   4. Andres Talver             Mercury         00:56.52     +3:25 
   5. Tiit Tali                 Ilves           00:57.35     +4:08 
   6. Eduard Pukkonen           Harju           00:57.58     +4:31 
   7. Ülo Viru                  Orvand          01:05.34    +12:07 
   8. Jaak Rohtsalu             Rakv            01:07.30    +14:03 
   9. Ülo Timuska               Rae             01:07.47    +14:20 
  10. Mati Preitof              Harju           01:09.16    +15:49 
  11. Aleksander Pritsik        Rakv            01:10.05    +16:38 
  12. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        01:14.20    +20:53 
  13. Raul Olesk                Kobras          01:17.09    +23:42 
  14. Lauri Leppik              TAOK            01:21.03    +27:36 
  15. Argo Kauge                Põrgupõhja      01:22.14    +28:47 
  16. Urmas Laev                Mercury         01:32.33    +39:06 
  17. Aleksandr Gnidenko        Jõhvikas        02:23.50    +90:23 
      Mart Külvik                               Puuduv KP          
      Vladimir Savinov          SRD             Puuduv KP          
      Ülo Madissoon             TON             Puuduv KP          
M60
5830m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kaljo Julge               Kape            00:53.19  00:53.19 
   2. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        01:01.10     +7:51 
   3. Kalev Ruberg                              01:07.34    +14:15 
   4. Jaanus Reha               Koop            01:09.45    +16:26 
   5. Raul Laas                 JOKA            01:14.48    +21:29 
   6. Riho Kokk                 Rakv            01:15.16    +21:57 
   7. Vello Post                Koop            01:17.02    +23:43 
   8. Arne Sammel               Lehola          01:18.05    +24:46 
   9. Tõnu Sikkal               Kobras          01:22.22    +29:03 
  10. Jüri Merirand             Otepää          01:22.26    +29:07 
  11. Aimur Raudsepp            JOKA            01:24.26    +31:07 
  12. Jaak Reimaa               Ilves           01:25.39    +32:20 
  13. Kalmer Keevend            JOKA            01:29.39    +36:20 
  14. Udo Lüüs                  Ilves           01:34.53    +41:34 
  15. Tauno Kure                Kape            01:37.18    +43:59 
M65
5830m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Arvo Kivikas              Ilves           01:00.47  01:00.47 
   2. Jüri Rokko                Jõhvikas        01:04.15     +3:28 
   3. Heini Tammik              Kape            01:06.04     +5:17 
   4. Rein Kriks                Rakv            01:07.10     +6:23 
   5. Riho Männi                Lehola          01:09.36     +8:49 
   6. Rein Hanstein             Okas            01:10.18     +9:31 
   7. Paul Aug                  Orvand          01:12.03    +11:16 
   8. Koit Paasma               Lehola          01:15.04    +14:17 
   9. Kalle Nelk                Tammed          01:20.44    +19:57 
  10. Avo Veermäe               Ilves           01:21.15    +20:28 
  11. Eero Ruokamo              Kobras          01:25.21    +24:34 
  12. Kai Willadsen             TON             01:26.20    +25:33 
  13. Lembit Nöps               Ilves           01:30.33    +29:46 
  14. Tiit Olju                 Orvand          01:35.04    +34:17 
  15. Ago Käis                  Kobras          01:37.06    +36:19 
  16. Arne Kolk                 Jõhvikas        01:37.48    +37:01 
  17. Tõnu Tolm                 Võru            01:42.16    +41:29 
  18. Mati Pilt                 West            01:48.31    +47:44 
      Johannes Tasa             Tammed          Puuduv KP          
      Tiit Ploompuu             Jõhvikas        Puuduv KP          
M70
4410m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Toivo Saue                HOK             00:52.33  00:52.33 
   2. Rein Unt                  TON             00:58.00     +5:27 
   3. Tiit Tatter               TON             01:00.35     +8:02 
   4. Peep Koppel               Koop            01:03.40    +11:07 
   5. Rafael Gordon             Võru            01:12.03    +19:30 
   6. Ülo Vainura               Tammed          01:13.35    +21:02 
   7. Mati Külaase              Võru            01:33.22    +40:49 
   8. Väino Aul                 Jõhvikas        01:44.51    +52:18 
   9. Pjotr Aksjonov            Jõhvikas        01:58.56    +66:23 
      Mati Randoja              Jõhvikas        Puuduv KP          
      Mihkel Mälter             Harju           Puuduv KP          
      Agu Koppa                 Jõhvikas        Puuduv KP          
M75
4410m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Tõnu Raid                 Tammed          01:11.26  01:11.26 
   2. Mihhail Taivere           Kape            01:14.20     +2:54 
   3. Enn Aedna                 West            01:16.18     +4:52 
   4. Juhan Bachmann            Jõhvikas        01:25.06    +13:40 
   5. Mati Poom                 TON             01:38.45    +27:19 
   6. Nikolai Kuha              Kape            01:41.43    +30:17 
   7. Elmo Pärna                Lehola          01:42.41    +31:15 
   8. Jüri Püssim               Tammed          01:46.53    +35:27 
   9. Vello Loorits             Orion           01:59.15    +47:49 
  10. Ants Tamm                 TON             02:01.53    +50:27 
  11. Martin Ilves              Jõhvikas        02:36.25    +84:59 
      Vello Krohn               Tammed          Puuduv KP          
      Eimar Jõgisu              TON             Puuduv KP          
      Rein Kiisler              West            Puuduv KP          
M80
2620m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Heino Peeterson           West            00:58.07  00:58.07 
   2. Lev Migdalski             Jõhvikas        01:04.08     +6:01 
   3. Rein Küttim               Orion           01:23.37    +25:30 
   4. Feliks Kipper             Orion           03:15.00   +136:53 
N14
2900m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Harriet Koppel            Tartu Katoliku  00:25.30  00:25.30 
   2. Maria Eller               HOK/Hiiumaa SK  00:34.05     +8:35 
   3. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:37.26    +11:56 
   4. Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp 00:39.08    +13:38 
   5. Anett Liisa Parts         JOKA            00:41.17    +15:47 
   5. Angela Mõttus             Otepää          00:41.17    +15:47 
   7. Anni Linnus               Peko            00:43.24    +17:54 
   8. Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp 00:44.16    +18:46 
   9. Kirke Savitsch                            00:44.23    +18:53 
  10. Melani Väits              Võru            00:46.45    +21:15 
  11. Laura-Liis Kaljur         Harju           00:50.15    +24:45 
  12. Anna-Liisa Leiten         JOKA            00:53.14    +27:44 
  13. Herta Kesküla             HOK/Hiiumaa SK  00:53.49    +28:19 
  14. Liise Lillelaid           Tammed          00:56.12    +30:42 
  15. Marta Joonas              Võru/Võru spord 00:56.58    +31:28 
  16. Karmen Tugedam            Võru/Võru spord 00:59.22    +33:52 
  17. Helena Raava              JOKA            01:01.40    +36:10 
  18. Age-Anett Laanejõe        Võru            01:02.33    +37:03 
  19. Helina Saega              Otepää          01:02.36    +37:06 
  20. Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa SK  01:09.52    +44:22 
  21. Maarja Oras               Kobras/Põlva Sp 01:11.35    +46:05 
  22. Lisette Kuusmaa           SK100           01:12.43    +47:13 
  23. Helisa Tartu              HOK/Hiiumaa SK  01:14.56    +49:26 
  24. Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa SK  01:32.46    +67:16 
      Johanna Oras              Kobras/Põlva Sp Puuduv KP          
      Roosi Rütman              JOKA            Ei start           
N16
3790m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Birgit Rõõm               Ilves           00:38.12  00:38.12 
   2. Eliise Kesküla            HOK/Hiiumaa SK  00:39.16     +1:04 
   3. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 00:41.13     +3:01 
   4. Liis-Marii Kaso           Rakv/Tapa spord 00:42.22     +4:10 
   5. Leana Jete Korb           Peko            00:44.20     +6:08 
   6. Kris Jette Piht           Mercury         00:45.02     +6:50 
   7. Brigitte Panker           Ilves           00:54.16    +16:04 
   8. Brita Ploompuu            Põrgupõhja      00:55.06    +16:54 
   9. Emma Joonas               Võru/Võru spord 00:56.10    +17:58 
  10. Karmen Eveli Kauge        Põrgupõhja      01:19.53    +41:41 
      Evely Ostrov              Kobras/Põlva Sp Puuduv KP          
      Aigi Einmaa               Rakv/Tapa spord Ei start           
N18
5840m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        00:56.46  00:56.46 
   2. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:58.19     +1:33 
   3. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 00:59.50     +3:04 
   4. Anastasija Pahhomenkova   SRD             00:59.56     +3:10 
   5. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 01:06.37     +9:51 
   6. Mari Linnus               Peko            01:17.57    +21:11 
   7. Siiri Talts               HOK/Hiiumaa SK  01:19.51    +23:05 
   8. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp 01:24.02    +27:16 
      Lorely Kõrvel             Kobras          Puuduv KP          
N20
6590m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Teele Telgma              Tammed          01:03.12  01:03.12 
   2. Kristel Kõivo             Peko            01:05.29     +2:17 
   3. Kaisa Rooba               Rakv            01:12.37     +9:25 
   4. Birgit Russka             Kobras          01:16.02    +12:50 
   5. Kelly Vildek              Rakv            01:26.00    +22:48 
   6. Katrin Piirimaa           Kobras/Põlva Sp 01:34.56    +31:44 
   7. Annabel Teetamm           Tammed          01:50.31    +47:19 
      Laura-Liis Kütt           Kobras          Puuduv KP          
N21A
5940m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Marta Olvet               Rakv            01:17.59  01:17.59 
   2. Thea Kaljur               Harju           01:24.22     +6:23 
   3. Merilin Vahtra            Harju           01:34.43    +16:44 
   4. Tiina-Maria Tali          Harju           01:44.45    +26:46 
   5. Ade Timmusk               HOK             01:59.46    +41:47 
      Kai Niinepuu              Jõhvikas        Puuduv KP          
N21E
10750m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Evely Kaasiku             JOKA            01:28.00  01:28.00 
   2. Eleri Hirv                Võru            01:33.00     +5:00 
   3. Marianne Haug             Võru            01:34.02     +6:02 
   4. Margret Zimmermann        Kape            01:37.27     +9:27 
   5. Hanna Wisniewska          Grunwald Poznan 01:38.52    +10:52 
   6. Anu Åkerman               Peko            01:42.17    +14:17 
   7. Laura Joonas              Võru            01:55.23    +27:23 
   8. Silja Olesk               Kobras          01:58.54    +30:54 
   9. Daisi Saetalu             Tammed          02:03.04    +35:04 
  10. Emily Raudkepp            Peko            02:25.15    +57:15 
      Annika Rihma              Kobras          Katk               
      Kerstin Uiboupin          Võru            Puuduv KP          
      Kertu Savitsch            TON             Puuduv KP          
      Maris Palopääl            Kobras          Ei start           
      Teele Telgma              Tammed          Ei start           
N35
6590m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Merike Vanjuk             Kape            00:56.48  00:56.48 
   2. Maris Terno               Tammed          01:00.35     +3:47 
   3. Helle Hallik              JOKA            01:09.19    +12:31 
   4. Elina Kutti               Harju           01:18.40    +21:52 
   5. Kersti Jääger             HOK             01:21.20    +24:32 
   6. Anu Käver                 SK100           01:25.42    +28:54 
   7. Pille Vinne               Kobras          01:27.46    +30:58 
   8. Ede Pähn                  Võru            01:45.29    +48:41 
N40
5940m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Maret Vaher               Kobras          00:55.32  00:55.32 
   2. Heleri Kivil              LSF PT          00:58.46     +3:14 
   3. Edit Kannel               Norma           01:11.03    +15:31 
   4. Kirsten Nigul             Kape            01:11.21    +15:49 
   5. Ingrid Piht               Mercury         01:11.39    +16:07 
   6. Anu Poopuu                Tammed          01:12.38    +17:06 
   7. Marje Venelaine           Tammed          01:15.16    +19:44 
   8. Teele Eensaar             Ilves           01:20.05    +24:33 
N45
5360m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Signe Raidmets            TON             00:56.49  00:56.49 
   2. Anneli Pello              Mercury         01:02.53     +6:04 
   3. Kadri Parts               Võru            01:05.42     +8:53 
   4. Triina-Britt Preden       TON             01:06.20     +9:31 
   5. Erika Joonas              Võru            01:07.28    +10:39 
   6. Maari Idnurm              TON             01:11.53    +15:04 
   7. Jana Kink                 Kape            01:13.39    +16:50 
   8. Heidi Sild                Mercury         01:19.44    +22:55 
   9. Anne-Ly Viikmaa           West            01:25.25    +28:36 
  10. Evelyn Himma              Rakv            01:26.35    +29:46 
  11. Ella Shved                SRD             01:31.10    +34:21 
  12. Merike Mets               Rakv            01:32.42    +35:53 
  13. Piret Kaasik              Ilves           01:55.12    +58:23 
      Minija Pääslane           Ilves           Ei start           
N50
5360m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Airi Alnek                Võru            01:00.25  01:00.25 
   2. Marika Jäädmaa            Võru            01:01.45     +1:20 
   3. Merike Paapson            TON             01:09.27     +9:02 
   4. Anneli Rämmann            Koop            01:10.30    +10:05 
   5. Epp Voitka                Võru            01:10.37    +10:12 
   6. Lea Leppik                TAOK            01:12.13    +11:48 
   7. Minija Pääslane           Ilves           01:12.33    +12:08 
   8. Inger Jalakas             Harju           01:14.15    +13:50 
   9. Aari Talver               Mercury         01:19.13    +18:48 
  10. Rita Ojala                JOKA            01:22.21    +21:56 
  11. Maris Roosipuu            TON             01:22.43    +22:18 
  12. Elina Lasseron            JOKA            01:36.56    +36:31 
  13. Kaie Konsap               Võru            01:44.11    +43:46 
  14. Daisy Kroon               Jõhvikas        01:50.23    +49:58 
      Anu Talu                  West            Puuduv KP          
N55
4450m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Marje Viirmann            Harju           00:47.52  00:47.52 
   2. Tiina Oras                Ilves           00:59.43    +11:51 
   3. Riina Laev                Mercury         01:00.02    +12:10 
   4. Kersti Ehala              JOKA            01:06.54    +19:02 
   5. Merike Mändsoo            TON             01:08.48    +20:56 
   6. Sarmite Sild              Võru            01:10.33    +22:41 
   7. Ülle Raudsepp             Jõhvikas        01:31.21    +43:29 
   8. Pille Illak               Otepää          01:35.28    +47:36 
N60
3460m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Saima Värton              Kobras          00:45.17  00:45.17 
   2. Siiri Poopuu              JOKA            00:45.33     +0:16 
   3. Ülle Kadak                Lehola          00:48.26     +3:09 
   4. Tiina Talisoo             Harju           00:52.24     +7:07 
   5. Ene Sulg                  Orvand          00:52.59     +7:42 
   6. Lea Tusis                 JOKA            00:59.46    +14:29 
   7. Gea Rennel                Harju           01:00.21    +15:04 
   8. Ülle Põldoja              Ilves           01:05.36    +20:19 
   9. Tiina Rillo               Otepää          01:07.52    +22:35 
  10. Olga Jakovleva            Jõhvikas        01:10.58    +25:41 
  11. Maire Kure                Kape            01:11.21    +26:04 
  12. Ilme Roosi                Orvand          01:24.54    +39:37 
      Marika Kirsspuu           TAOK            Puuduv KP          
N65
3460m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Aili Laanjõe              Kobras          00:47.38  00:47.38 
   2. Maire Limberg             Rakv            00:47.41     +0:03 
   3. Anu Saue                  HOK             00:52.41     +5:03 
   4. Mare Leis                 Ilves           00:54.35     +6:57 
   5. Hille Tasa                Tammed          00:56.17     +8:39 
   6. Anne Arold                Ilves           00:58.03    +10:25 
   7. Tiiu Kaasik               Ilves           00:58.37    +10:59 
   8. Vaike Tomann              Ilves           01:01.49    +14:11 
   9. Liivi Parik               Otepää          01:03.07    +15:29 
  10. Aime Mõik                 Jõhvikas        01:06.18    +18:40 
  11. Eha Kriks                 Rakv            01:08.08    +20:30 
  12. Marika Pilt               West            01:13.31    +25:53 
  13. Kersti Ploom              Jõhvikas        01:14.41    +27:03 
  14. Tatjana Sumilo            Jõhvikas        01:18.31    +30:53 
      Mare Niitsoo              TON             ÜleAja             
      Niina Karnit              SRD             Ei start           
N70
3340m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kaie Kivila               Ilves           01:28.35  01:28.35 
   2. Anne Jundas               Jõhvikas        01:34.50     +6:15 
   3. Mare Aibast               Harju           01:47.08    +18:33 
   4. Juta Virkepuu             Harju           02:06.17    +37:42 
      Reet Rohi                                 Puuduv KP          
      Liis Lille                Harju           Puuduv KP          
N75
3340m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Maire Raid                Tammed          01:04.20  01:04.20 
   2. Maie Abram                Ilves           01:14.31    +10:11 
   3. Ilse Uus                  TON             01:15.23    +11:03 
   4. Ilona Vanaveski           Ilves           01:21.12    +16:52 
   5. Maimu Tornberg            Koop            01:21.13    +16:53 
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 31.08.2019 17:03:12
www.000webhost.com